Арештували лідера партії УКРОП Геннадія Корбана.  «Основні статті, за якими проводяться заходи: 255 – створення та діяльність злочинного угрупування, 191 – розкрадання майна та 349 – викрадення людей», – говорять в ГПУ.

Створення та діяльність злочинного угрупування пов’язана з тим, що в серпні-місяці минулого року Корбан, за його словами, з представниками громадських організацій просив Главу Держземагентсва Сергія Рудика не призначати главою обласного Госкомзему Вадима Чувпило, але Рудик  проігнорирував прохання активістів, в тому числі Люстраційного комітету. В результаті Рудик був направлений в АТО.

“Рудик принят на довольствие, получил средства индивидуальной защиты, полную экипировку и в составе экипажа патрульной машины три часа назад отбыл в сопровождении военнослужащих в зону антитеррористической операции. Для повседневного ношения ему оставлен его рабочий дизайнерский костюм от Corneliani. В настоящее время Рудик находится на территории Донецкой области. Точный маршрут экипажа оглашать запрещено”, – розказував тоді Корбан.

Журналіст Юрій Бутусов писав тоді, що активісти доставили Рудика в Штаб національного захисту защиты і змусили його написати розписку, що він добровольцем хоче піти в АТО.

За інформацією з СБУ, затримання Корбана відбулося в рамках кримінальних справ, серед яких – викрадення екс-мера Марганця Олега Бідняка, який півтора місяці утримувався в підвалі бойовиків; викрадення юриста Дніпропетровської міськради Олександра Величка, якого злочинці катували і утримували десять днів, а також викрадення Глави Держземагентства Сергія Рудика. Також правоохоронцями розробляється тема розкрадання Корбаном і Філатовим Фонду оборони країни на десятки мільйонів гривень через підставні компанії, через які були переведені в готівку гроші, що призначалися для допомоги бійцям АТО.

Але Фонд оборони країни – приватна структура, створена, мабуть, тим же Корбаном і Філатовим для збирання коштів для АТО. Чому СБУ не займається розслідуванням того, куди розкрадаються державні кошти, направлені на АТО?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *