В России рекламируют германский освежитель унитаза в виде украинского флага

В интернете появился рекламный ролик, где компания «Henkel» предлагает россиянам освежить воздух в туалете с помощью стикера в виде украинского флага, который наклеивается на стенку унитаза.

Концерн «Henkel» — немецкая химическая компания, работающая в трёх направлениях: чистящие и моющие средства, косметика и средства личной гигиены, технология склеивания.

Напомним, недавно в Киеве басист группы «Bloodhound Gang» Эвил Джаред Хасселхоффман  справил нужду на украинский флаг, а в Одессе он засунул между ног флаг России, крича: «Только не рассказывайте об этом Путину!».

После этого группа направилась на фестиваль «Kubana» в Россию. Но там местные власти уже запретили их концерт.

Сам Эвил Джаред заявил на пресс–конференции, что российский флаг оказался на сцене случайно, и в конце шоу он хотел подарить его публике. «А все, что уходит со сцены, идет через штаны басиста», — заявил басист.

Украинский филолог из Луганска Ирина Магрицкая заявила, что не верит в случайность такого поведения американского музыканта: «Особисто я не вірю в те, що бас–гітарист американського гурту «Bloodhound Gang», за повідомленням деяких вітчизняних ЗМІ, поводиться так з усіма національними прапорами країн, де йому доводилось гастролювати.

Якби це було правдою, то він уже давно був би, як у нас казали раніше, невиїзним. Отже, майже одночасне приниження ним українського та російського прапорів усе ж таки, швидше за все, є ексклюзивом. А тепер варто було б поміркувати, кому це вигідно. Україна відпадає, тому що не є суб’єктом міжнародної політики. Тобто її можна розглядати лише як об’єкт чиєїсь великої геополітичної гри. Гра в цьому випадку може бути тільки російською, бо ображати одночасно росіян та українців американцям ні до чого. Отже, залишається сама Росія. Ось що їй дало це шоу з прапорами: штучно створена ситуація, коли Україна і Росія знов разом (уперше з часів СРСР) мають протистояти «знахабнілим америкосам».

Самий час пильніше придивитись, на кого розрахований увесь той цирк на дроті. Як показують різні соціологічні дослідження, прихильників нашої євроінтеграції та інтеграції євразійської в Україні приблизно порівну. Близько третини населення України ще не визначилася зі своїм геополітичним вибором. Саме на неї і могла бути розрахована та історія з прапорами.

Декотрі з її представників, порівнявши реакцію на приниження національних прапорів в Україні та Росії, безумовно, зроблять вибір на користь зближення з останньою.

Звичайно, краще було б, якби на місці американського панк–гурту був усе ж таки європейський. Але агентів впливу серед рок–музикантів не так уже й багато. Навіть у російських спецслужб. Але, як кажуть росіяни, ще не вечір, і якщо який–небудь європейський гурт утне в Україні щось подібне, то з цим випадком стане все ясно. Навіть без детектора брехні».

Комментарий в интернете:

«Нападение с яйцом на президента Польши, арест в Лондоне украинцев по надуманному обвинению в каких–то убийствах, теперь вот этот украинский флаг, на который будут, извините, срать в европах и России, и даже, возможно, в Украине — это всё обострившаяся работа российских спецслужб по недопущению Украины в ЕС — провокации с целью или создать в ЕС негативное отношение к Украине, или спровоцировать Украину на разборки с ЕС. Это же совершенно прозрачная ситуация. Видно, Россия основательно идет на дно, если так цепляется за Украину, как за последнюю соломинку!

Просто страшно становится, какой еще глобальной провокации ждать завтра…».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *