“Коваль коня підкував, а жаба ногу підставила”

Веселий коваль Платіні підкував жабу–Україну, та підкова виявилася такою важкою, що затягнула в економічне болото всіх українців на десятки років. Прикро було дивитися, як наші навколофутбольні шарлатани на чолі з В.А.Ющенком стрибали від щастя, коли Платіні оголосив слово «Україна». Але вже хто–хто, а колгоспний бухгалтер мав би професійно прорахувати і задуматись, а де взяти оті кошти — 230 мільярдів гривень, які були визначені, як кошторис підготовки до Євро–2012.

Ніхто не спитав, як водиться в окупованій країні, а чи готові українці на такі страшні затрати заради того, аби якийсь тюфтій чи інший невіглас похизувався на трибуні, відкриваючи і закриваючи ці гульки.

Думаю, що якби поставили питання українцям: «Хліба чи видовищ», то 98% назвали б перше. Порадили б надати ці кошти на оновлення і ремоонт комунального господарства, зношеного на 95%, і ще назвали б з десятки, а то і сотні життєво необхідних проектів.

Але в нашої влади повна атрофія до людських страждань. Бо це не державники, не особистості, це приказчики і пристібаї. Та отара, що оточувала Президента, забекала, замекала, що всі ці гігантські кошти нададуть інвестори, а де і хто ці благодійники — промовчали, бо наразі в Україні нема Терещенків, Ханенків, Симиренків, які вкладали кошти в розвиток України, бо то були сини України, а нинішні скоробагатьки — це навіть не байстрюки, а крисятники. Наша влада не має певності у законності свого правління, вона діє, як гурт конспівраторів, що складають плани, як придушити, розчавити, ошукати чи перехитрувати покорений народ — українців.

Євро–2012 — це не що інше, як бенкет під час чуми. Так, серед всіх видів спорту футбол став лідером №1, грою мільйонів, а тому він зараз є напівкримінальною структурою, як не сказати більше. Це така собі планетарно–мафіозно–глобальна імперія, що вже диктує умови цілим державам і континентам. Цей монстр вийшов за межі і рамки діяльності спортивних організацій, вони забороняють владі держави втручатися у справи національних футбольних федерацій.

Згадаймо, як вони в 2010 році відшили донецьких братків, що вирішили скинути президента ФФУ Григорія Рахмаїловича Суркіса, накинувшись, як зграя гієн. Виявилося, що сучасне УЄФА сильніше, ніж ордени тамплієрів, розенкрейцерів, тевтонів. Вони направили лист керівникам держави, що, мов, ви нашого кореша по духу і крові не пресуйте, бо якщо ця псарня не вгамується, то УЄФА через 15 днів викине Україну зі всіх футборльних організацій, як сліпих цуценят. Все просто, як свист батога.

І наші верховоди, підібгавши хвоста, як знак найнижчої покори, тихенько і ввічливо промимрили: « Як скажете, так і буде».

Але якщо проаналізувати ситуацію з цим злощасним Євро–2012, то, думаю, подаючи заявку на це дійство, тюфтій Ющенко і не замислювався, а що це буде за проект: іміджевий чи бізнесовий?

Якщо брати проект бізнесовий, то це — економічне цунамі для України і українців на десятки років. Всі ці пограбування чорнобильців, дітей війни, одиноких матерів, всього 16 категорій, а то й більше, проковтнув дракон Євро–2012. Якщо тільки кошторис — 230 мільярдів, то тепер, як блискавка зі світлого неба, прозвучало, що тільки на побудову і ремонт доріг до міст, що приймають Євро–2012, необхідно 900 мільярдів гривень.

Дивно, що ніхто з вчених економістів, фінансистів не закричав «караул», «катастрофа».

І чому мовчить опозиція?

Ніхто не згадує про те, що більш заможні держави, як Греція і Португалія, через ці чемпіонати попали в страшну боргову яму, а інші, що мали 100% готову інфраструктуру, задовольнялись прибутками всього в декілька мільйонів доларів. Висновок один: у нас буде повна збитковість. Центри міст господарів Євро–2012 прилижуть, а на околицях підвали так і будуть залиті каналізацією. Та я пообіцяв нашому мерину, що покажу фанатам, як виконується вже 10 років програма «Місто без околиць».

Окрім того, думаю, європейці будуть дуже здивовані, що замість незалежної держави вони побачать якогось колоніального виродка, де панує чужа мова, чужа церква, чужий інформаційний простір з найбільш безправним корінним населенням, тобто українцями. До речі, апогей ідіотизму нашої делегації стався на презентації в Польщі, коли наші покручі А.Шевченко, Блохін, Клички представляли Росію, бо спілкувалися мовою цієї держави. А ось поляки спілкувалися польською, бо в них є такі чесноти як патріотизм, шляхетність, гонор…

Треба зрозуміти, що наше футбольне господарство опинилося в руках інородців, свої клуби вони перетворили на стайні рисаків, де все національно–свідоме задушується ще на стадії ембріона.

Ми, українці, будемо чужі на цьому святі, але з кожного з нас, сущого в Україні, як сказав депутат ВР, гребанули тисячі гривень.

Антон Талимончук, м. Донецьк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *