Зіркові тренери обрали до своїх команд всіх учасників

Вчора, 12 лютого, в ефірі телеканалу “1+1” відбувся шостий, фінальний епізод “вибору наосліп”. Частка ефіру за цільовою аудиторією становила 21,8% (18-54, вся Україна).

Зіркові тренери Валерія, Діана Арбєніна, Олег Скрипка та Олександр Пономарьов набрали всіх учасників у свої команди – 56 талантів, по 14 у кожного. Уже наступного тижня вокалісти у дуетах заспівають на музичному ринзі, у “батлах” за звання кращого.

Першою свою команду сформувала Валерія, останнє місце у ній зайняв хлопець з екстравагантною зовнішністю та незвичайним голосом – Ярослав Радіоненко.

Другим зірковим тренером, який повністю укомплектував свою команду, став Олег Скрипка. У останній день “сліпого” прослуховування до його команди приєдналися двоє дівчат – Яна Нижник, та Ілларія, співачка, яка особливо вразила Костянтина Меладзе.

Олександр Пономарьов обрав трьох учасників – Олександра Воєвуцького, Романа Болдузєва та Галину Безрук.

Діана Арбєніна на початку епізоду обрала голос Павла Смирнова. Але ще довго два місця в її команді залишались вакантними. Зірковий тренер прослухала багато вокалістів перш ніж долучила до своєї команди Тетяну Арєф′єву та Аліну Куліш.

Отже, імена вокалістів, які претендуватимуть на місце у новій вокальній історії країни, названо. Наступної неділі розпочнеться другий етап “Голосу країни” – вокальні бої “один на один”.

За результатами боїв, у команді кожного тренера залишиться рівно половина голосів – по сім найсильніших вокалістів. Саме вони перейдуть до змагання у прямих ефірів, де переможців уже обиратимуть глядачі. Нагадаємо, головний приз шоу “Голос країни” – контракт із найбільшою рекординговою компанією світу Universal Music Group.

Голос країни звучить щонеділі на телеканалі 1+1 о 20:12!

Відео виступів усіх учасників вже зараз можна подивитися на сайті проекту – www.goloskrainy.tv, та в усіх соціальних мережах:

VKontakte — http://vkontakte.ru/goloskrainy

Facebook — http://facebook.com/goloskrainy

Twitter — http://twitter.com/goloskrainy

YouTube — http://youtube.com/goloskrainy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *