Вчора, 29 січня, в ефірі каналу 1+1 пройшов четвертий епізод «вибору наосліп». До команд зіркових тренерів долучилися 9 учасників. Олег Скрипка знову став лідером по кількості обраних вокалістів. До його команди пройшло 3 конкурсанти; до команди Діани Арбєніної – один учасник та чоловічий дует; до команд Валерії та Олександра Пономарьова – по двоє.

Серед конкурсантів були нащадки співочих династій Яремчук та Гаврилюк. Дочку легендарного українського співака Назарія Яремчука Марію обрав Олександр Пономарьов. Під час її виступу всі чотири крісла зіркових тренерів розвернулися одночасно з невідомих причин. Таке на проекті було вперше.

Дочка відомого українського шансоньє – Даяна Гаврилюк не пройшла «сліпі прослуховування». Так само й ведучий «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін.

Також вперше до проекту пройшов співочий дует. Михайла Бусіна та Юрія Гаюра обрали Діана Арбєніна та Олег Скрипка. За правилами шоу зіркові тренери мали право розділити дует, але хлопці попросили Діану взяти їх двох.

Усі чотири крісла розвернув до себе Дмитро Селянський. Його тембр, та незвичайне виконання  «Baila Morena», вразили зіркових тренерів.

Голос Івана Березовського теж зацікавив всіх зіркових тренерів. Він виконував пісню «Ніч яка місячна».

Попереду ще два епізоди «вибору наосліп», а в командах зіркових тренерів вже 38 учасників.

Цього разу до Валерії потрапили Іван Березовський та Тетяна Ширко.  До команди Олександра Пономарьова – Марія Яремчук та Дарина Громова. Команду Олега Скрипки поповнили Валентин Мантя, Сусана Карпенко та Назар Савко.  Діана Арбєніна обрала Дмитра Селянського та дует Михайла Бусіна і Юрія Гаюра.

Відео виступів усіх учасників вже зараз можна подивитися на сайті проекту – www.goloskrainy.tv

Нагадаємо, що у ході етапу “вибору наосліп” зіркові тренери формують команди по 14 учасників. За умовами шоу “Голос країни”, тренери сидять спиною до сцени, тому не бачать, а лише чують вокалістів і таким чином роблять свій вибір. Учасники, обрані тренерами у першому епізоді “Голосу країни”, потрапляють до наступного етапу, де кожен тренер відправлятиме на “ринг” двох вокалістів своєї команди для змагання один на один. За результатами цього етапу в кожній команді залишиться по 6 вокалістів, які змагатимуться за головний приз у прямому ефірі. Головний приз “Голосу країни” – контракт із найбільшою рекординговою компанією світу Universal Music Group.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *