«Депутаты за максимальное единение» оппозиционных сил» — такую новость распространили сегодня СМИ.

А на самом деле — будет жесткая борьба на одном электоральном поле, когда одного и того же избирателя–патриота будут тянуть за руки и ноги в свои лагеря Тягнибок, Костенко, Тарасюк (держа на флагштоке, как заклинание, имя покойного Чорновола), Ющенко–Наливайченко, и еще целый ряд партий типа КУНа, «НРУ за еднисть», соборных и несоборных «республиканских» партий, «социальных» и «демократических» партий «христиан» разных течений, и многих других.

Все вместе они дружно не дадут преодолеть друг другу барьер в 3 или 5 процентов (какой там им придумает власть), топчась друг по другу — чтобы партия власти триумфально получила голосов 400 и навечно закрепила Украину в свое владение.

2 коментар до “О политических фарисеях”
  1. Деякі ура-патріоти кажуть, що все правильно мовить Кириленко. Ці хлопці дуже-дуже далекі від політичних і життєвих реалій. Я попробую трошки пояснити. Наприклад, ми живем з моїм опонентом оба з в одному невеликому місті, яке складає один виборчий округ. Він – голова місцевого осередку, наприклад, Свободи, я – наприклад, УДАРу. Ну і ще в нашому уявному місті є партія Кириленка, Ющенка, Костенка, Батьківщини, ФЗ, Гриценка тощо. Ну зібралися ми всі, і вирішили, наприклад, мене висунути єдиним на мажоритарку. При цьому не забувайте, що кожен з нас має досягти максимально можливого результату по партійних списках. І це при тому, що будуть ще партії, наприклад, того ж Костенка, Ющенка, Поровського, КУН та інші, які не ввійдуть в наш “союз” – і вони також будуть працювати на відрив наших потенційних голосів. Ну а я, позбавившись опонентів на своєму електоральному полі на мажоритарці, вповні використовую надані мені законом можливості для реклами своєї партії. Чи Ви думаєте, що я буду заодно і Вашу рекламувати? Ні, тому що у виборця виникне елементарне питання: а чому я в одній партії, а рекламую іншу. І взагалі, а чому, якщо ми такі патріоти і борці за Україну, чому ми в різних партіях? О! Оце і є ключове питання, на яке не дає відповіді Кириленко. І не дасть. Окрім того, допустимо, на мажоритарці я таки виграв. А по партійних списках ми роздерли голоси, і наші партії в результаті по партійних списках не пройшли. Голоси наших виборців будуть розділені між переможцями: ПР, КПУ та іншими. І що маємо в результаті? Повне наше спільне фіаско.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *