Перший заступник голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов вважає, що опозиція повинна ігнорувати політичні ток-шоу на “Інтері” та “Першому національному”. Про це він заявив в ефірі радіо “Свобода”.

Політолог Анатолій Бурий вважає, що то є не  демократичний, не цивілізований, не ринковий, ірраціональний, неефективний заклик. Тимошенко як Прем’єр, а Турчинов як глава СБУ, в 2005 році повинні були починати не з боротьби з Фірташем за перенаправлення газу в свої кишені – а з інформаційної безпеки держави. Із створення своїх телеканалів, суспільних телеканалів, із розширення впливу державних телеканалів.

Росія потужно займається інформаційною безпекою і агресивною політикою в сфері інформаційного вторгнення на території сусідніх держав: і в телеефірі, і в радіоефірі, і в друкованих та інтернет ЗМІ, і в книжковому ринку, і в музикальному ринку тощо. А чим займався Турчинов на посаді глави СБУ?

Нагадаємо, що зміна власності телеканалу «Інтер» відбулася саме в час керування Турчиновим СБУ, а Тимошенко – Україною в ранзі Прем’єра. Причому власник телеканалу “Інтер” Плужников помер 22 червня 2005 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *