В Холодному Яру буде жарко

06.09.2016 20:15:54

Прес-служба ВОО «Національний Альянс” повідомляє про продовження реєстрації на Всеукраїнські змагання, спрямовані на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення «Теренова гра “СІЧ – сила і честь”.

Змагання будуть проведені у лісах Холодного Яру в Черкаській області 15-18 вересня 2016 року.

Організаторами заходу є управління сім`ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації, Міністерство молоді та спорту України, громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс».

Повстанська боротьба в околицях Холодного Яру відрізнялася від тієї ж боротьби в інших місцевостях організаційним ладом та усвідомленням цілі — визволення України в широких масах. Недарма Василь Чучупак, герой УНР, казав: ” Ми — вільні гайдамаки… Є у нас вільна ненька Україна і ми, її рідні сини, повинні битися зо всіма, хто простягне до неї руку”. Сьогодні ці слова мало просто чути, вони мають загартовувати духовно. Саме для пробудження та загартування патріотичного духу молоді потрібна теренова гра.

Реєстрацію для участі в грі продовжено до 10 вересня 2016 року.

«Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс» чекає свідомих та активних, які готові поринути в повстанську атмосферу.

Для учасників передбачене повернення кошів за проїзд та цінні подарунки від організаторів.

На тереновій грі головним завданням для команд заволодіти та втримати до кінця гри прапор команди супротивника. Виконання цієї вимоги – перемога, якою можна пишатися.

Деталі гри «СІЧ: сила і честь» імені Братів Чучупак тут: nation.org.ua.

Щоб швидко зголоситися до 10 вересня 2016 р. тиснемо на посилання: goo.gl/forms/ixhPyebBeFe2A0r92.