Украинские военные собрали жителей Артемовска на площади

10.12.2014 13:58:58

Город Артемовск находится в Донецкой области. Там  побывал военный оркестр 194-го понтонно-мостового отряда Государственной специальной службы транспорта Украины. Как известно, носители “русского мира” сейчас разрушают не только города, но и дороги и мосты, восстановлением которых занимаются украинские государственные службы. А для поднятия духа жителей осажденных “русским миром” городов работает военный оркестр.

О  194-м понтонно-мостовом отряде

Военные Государственной специальной службы транспорта Министерства инфраструктуры Украины возвели временный мост через р. Казенный Торец на автодороге Красный Лиман-Артемовск-Горловка. Специальными платформами на железнодорожном ходу в Славянск из Днепропетровщины перевезено почти 100 секций понтонов и более 10 единиц вспомогательной техники. И только за трое суток военнослужащие 194-го понтонно-мостового отряда Госспецтрансслужбы возвели 45-метровый мост близ села Семеновка через реку Казенный Торец.

По данным Мининфраструктуры, переправа способна выдерживать нагрузки в сотни тонн одновременно.

После возведения первого моста военнослужащие отправились в район Красного Лимана для сооружения  65-метровой переправы.

Ранее военнослужащие инженерных подразделений Вооруженных сил Украины навели мост близ Славянска взамен разрушенного боевиками моста.

Cправка об оркестре

Військовий оркестр 194 понтонно-мостового загону був створений 1 жовтня 2001р. на базі 194 окремого залізничного понтонно-мостового полку Міністерства оборони України м. Новомосковськ Дніпропетровської області. Згодом, згідно Закону України «Про Державну спеціальну службу транспорту» від 5 лютого 2004р. полк увійшов до складу Державної спеціальної служби транспорту Міністерства Інфраструктури України і тим самим отримав назву 194 понтонно-мостовий загін, в штаті якого залишився військовий оркестр.

За порівняно короткий період оркестр піднявся до вершин творчого визнання і майстерності: різнобарвна палітра концертних форм та обширний репертуар, численні виступи оркестру перед різними глядачами, як у віддалених військових гарнізонах, так і у містах і селах Дніпропетровщини, Харківщини, Львова, Івано-Франківська, Кременчука, Києва, та інших.

За всіма досягненнями оркестру стоїть велика і кропітка робота,  яку проводить в оркестрі справжній майстер своєї справи, знаний фахівець, висококваліфікований професіонал – військовий диригент підполковник Богдан Васильович Задорожний.

До складу військового оркестру входить біг-бенд, диксиленд «Джокер», соліст-вокаліст. Індивідуальна майстерність та артистизм диксиленду «Джокер» завжди знаходить своїх слухачів на концертних майданчиках. Вокальні дані Руслана Герасименка та Ростислава Димовського підкорили не одне серце шанувальників естрадно-духового мистецтва та надовго залишилися в пам’яті слухачів. Висока професійна майстерність гри солістки оркестру Анни Ткаченко змушує слухача затамувати подих від виконання складних ритмічних соло на стаціонарних та маловживаних ударних інструментах, а віртуозна гра на тромбоні переможця багатьох конкурсів Олександра Самаріна, викликає захват та море бурхливих емоцій, заряджаючи позитивною енергією та даруючи бадьорий настрій, слухачам. І це далеко не всі учасники колективу, які повністю віддаються цій нелегкій справі військового музиканта.

В період з 2011 – 2013 р. основними  досягненнями оркестру є :

Уперше брали участь в Міжнародному музичному параді Militӓr– & Blasmusik, який проходив в період з 26.02.2013 по 26.03.2013 у Німеччині. Колектив проїхав 12 міст Німеччини (10630 км) і відпрацював на різних аренах 17 показових шоу, які побачило більше ніж сто тисяч глядачів. За рейтингом музичного параду коллектив був лідером глядацьких симпатій на всіх концертних аренах.

Брали участь оркестри з таких країн:

Україна, Німеччина, Росія, Канада, Чехія, Латвія, Нідерланди (з оркестри), Франція (2 оркестри), Австрія, Польща, Італія, Шотландія, Казахстан.

Продовжуючи традицію підкорення Європи, музиканти з Новомосковська у травні цього ж року завоювали серця глядачів 53-го міжнародного фестивалю військових оркестрів El Dou Dou в Бельгії, де отримали високу оцінку від Прем’єр – міністра  Еліо Ді Рупо, мера міста Монс, військового аташе та посла України в Бельгії.

Також  оркестр є неодноразовим учасником Всеукраїнського фестивалю духової музики «Сурми України», який щорічно проходить на свято Дня Конституції у м. Суми, де військові музиканти створили незабутні враження, які залишились  в серцях вдячних сумчан.

На початку 2014 року колектив військового оркестру підкорював глядацькі симпатії на 94-му щорічному Карнавалі в місті Шалон–Сюр–Сон у Франції, який проходив з 21 лютого по 24 лютого 2014 року

Слід зазначити що лише з нашим українським оркестром солістка із Нової Зеландії – Крістел Бентон виконувала заключний твір карнавалу «Час сказати до побачення».

Нашому колективу випала велика нагода закривати святкову ходу перед королевою Карнавалу. Після закінчення карнавалу в м. Шалон – Сюр – Сон колектив військового оркестру переїхав до м. Париж, де 26 лютого представив 40-ка хвилинну шоу-програму для місцевих жителів, та гостей м. Париж під самою Ейфелевою вежею.

http://orkestr194.pp.ua/