Ніна Матвієнко: Сьогодні чужі народи керують на українській землі

05.12.2014 03:11:39

«Це не за Україну іде війна. Це кланова війна. Там свої інтереси  у Путіна, у Ахметова, Порошенка, Коломойського та інших, які захищають свій бізнес, захищають кров’ю наших хлопців».

Про це в ефірі телеканалу СК1 заявила народна артистка України Ніна Матвієнко.

На її думку, українці на Донбасі фактично воюють зі своїми родичами, з своєю кров’ю. «Іще такої дикості і жорстокості, такої зброї не було, але ж там воює наша еліта. Туди пішли сміливі хлопці, ті, хто не народив ще дітей. Невінчані дівчата залишилися – як я можу до цього відноситися?

Якби це не розум, і не кров нації, і не мудрість нації – я би, може, мовчала, – каже Ніна Матвієнко. – Якщо народ не має свого національного самоусвідомлення, то це сміття, на якому проростають інші народи. Сьогодні вони проростають на нашій землі, проростають чужі народи і сьогодні вони керують нами, і ніхто не розуміє, які гроші за цим стоять. Якби люди це зрозуміли, ніхто б не пішов на брата туди. За всім, що відбувається стоять тільки гроші і шкурні інтереси».

«Проклинаю тих, хто за цим стоїть. Я знаю, хто вороги, – кровава еліта, ті троє, хто вивів людей на майдан заради своїх шкурних інтересів. Я їм не прощу цього ніколи, ніколи, – говорить Ніна Матвієнко. – Піднімайся народе, ще є нагода воскреснути, захистити наших хлопців, наших матерів, наших дівчат. Ми ідем брат проти брата. Отець наш не вчив цього, Творець наш»