«Вставайте, вічні революціонери,
Хай єдність буде нам за знамено,
Бо хоч–не–хоч, а іменем Бандери
Всіх українців хрещено давно».
Богдан Стельмах.

Як відомо, на фарс–шоу «Сто великих українців» до останнього дня найбільше прихильників виявилося у С.Бандери, який лідирував з великим відривом, але в останній день звідкись з’явились, як обурено сказав Давид Кіташ, 500000 дзвінків на користь Ярослава Мудрого, тобто була організована провокація, як і на всіх виборах. Але й третє місце показало те, що націю вбить не змогли вороги. Це моя відповідь Галині Лебединській, на статтю «Фашисты под елкой», де вона висловилась про «одіозного лідера» Бандеру. То я порадив би: не лізьте зі своїм статутом в чужий монастир, тим більше що монастир християнський, а ви туди претесь з Торою та Талмудом.

У вересні місяці 2006 року я був на конференції «Просвіти» в Києві, де П.Мовчан так гордо доповідав, що комітет підготовки до дати голодомору при президенті України затвердив ескіз пам’ятника «жертвам голодомору». А на моє запитання: «Чи будуть на ньому закарбовані прізвища катів, адже вони всі відомі, бо звідки без катів жертви, то вже виходить, як співав блатняк, «Бывали дни веселе, по восемь дней не жрав, не то, чтоб денег не было, а просто не желал». В нього затряслась борода, і він вигукнув: «Тоді нам влаштують таку істерику, що і в Нью–Йорку почують». І вже зовсім не розумію, в чому звинувачує пані Галина В.Ющенка, котрий 2006 року на Михайлівській площі так зворушливо порівнявав український геноцид з єврейським холокостом. Одягав ярмолку і запалював свічку мінори, бився головою у «стіну плачу».

Більшість тих виродків, що творили голодомори, вирішували і єврейське питання під час Другої світової війни. Авторами вирішення єврейського питання, що спочатку мало назву «План Шахта», були президент німецького банку Я.Шахт і директор англійського банку М.Норман.

Як стверджує професор історії (і генсек єврейських громад Німеччини), етнічний єврей Дітріх Брондер, А.Гітлер, Г.Герінг, Г.Гімлер, Р.Гесс й Гебельс, Г.Штроссер, А.Розенберг, Е.Мільх, Р.Гейдріх та багато інших керівників райху і запеклих винищувачів євреїв, також були євреями.

Навіть начальником «тубільної поліції» у Києві при німцях був псевдоукраїнець, майор НКВД, етнічний єврей Вадим Майковський. Під його керівництвом було знищено 40 000 киян і військовополонених та понад 7 000 євреїв. Я щиро співчуваю народу, який протягом тисячоліть зазнавав постійних гонінь, інквізицію, холокост. Але ж хто організовує провокації, які повертаються бумерангом?

То побійтесь Бога, в українців немає зерна неправди за собою, бо протягом століть ми знаходились під окупацією, де нас гнобили, але за останні 21 рік внутрішньої окупації з нас вичавлюють останні соки. Трагедія в тому, що обмануті нації прозрівають, і фінал завжди трагічний. Тому оце «Мы не позволим перекрасить в него Киев» — волання в пустелі.

Як сказав Задорнов: «Кто ничего не знает, тот всех поучает». Г.Клімов назвав це хибним вихованням, коли в сім’ях самому дурному твердять, що він геній, а потворі — про її неземну красу. Потім, зіштовхнувшись з реаліями, ці істоти озлоблені проти всього світу. Це особливо помітили жандарми Росії. 12.01.2013 року на збіговиську «Честь имею пригласить» гармоніст Ян Табачник на завершення гульок заговорив, що «ця земля наша і ми будемо її захищати до останнього подиху і краплі крові». Хоча не сказав від кого, але й козі зрозуміло, що від українців. Вовтузяться зі ст.№365, але її не можна вводити в кодекс, а навпаки, за порушення присяги, що відбувається поголовно, судити як за зраду до найвищої міри покарання, бо приймають присягу на вірність народу України, а діють проти нього, це суцільний нонсенс.

При розподілі землі і раніше награбованого вже недостатньо буде гайдуків–охоронців, і почнеться жорстока боротьба за прихильність до себе «Свободи», і будуть її фінансувати, як колись Гітлера і нацистів, а не фашистів, як пишуть постійно «совки».

Не здивуюсь, якщо на чергових виборах за «Свободу» віддадуть свої голоси до 70–80% населення. Нацисти також отримали легітимну владу при сумарній підтримці 95% голосів. Треба пам’ятати: «Ніщо не спинить ідею, час якої настав». Бо наші вороги нагромаджують причини, але з останніх сил борються з наслідками. Відкрийте очі на корінь зла в собі. Не сійте вітер, не буде бурі, все вирішується просто. Та чи дослухаєтесь?

Антон Талимончук,
м. Донецьк

От редактора

Мы предоставляем возможность почти всем нашим читателям высказывать свои мысли на страницах газеты — потому что если есть то или иное мнение, значит, во–первых, тому есть причина, во–вторых, какая–то часть народа думает именно так, и глупо скрывать эти мысли, особенно когда они начинают овладевать массами. Мы живем в непростое время, очень во многом схожее на 30–е годы в Германии, или на предреволюционные годы начала ХХ столетия в России. Пытаться этого не замечать — не совсем правильно.

Человеку дан ум для того, чтобы не повторять ошибок. Но удивительная вещь получается: любое животное способно учиться на своих ошибках, а человек — нет? Наш читатель высказывает точку зрения, которую начинает разделять всё больше людей в Украине — правильно ли ее игнорировать?

Однозначно считая, что каждый народ сам виноват в своих бедах, не могу не констатировать факт того, что на практике чаще случается так, что люди всегда ищут виноватых на стороне. И находят. И тогда случается беда. Ее всегда можно предупредить — если во главе народа находятся умные правители. Но правителей себе опять–таки избирает сам народ. Замкнутый круг?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *