Звертаюсь до Вас з таким проханням. Річ ось у чому: закон про вибори викликав багато розмов. Я взяв путівку у Слов’яногірський шпиталь на 18 жовтня цього року. Десь 22 числа мене спитали лікарі, де я буду голосувати: у шпиталі чи вдома. Я відповів, що ще не визначився. 28 жовтня написав заяву, що буду відсутній з 9 ранку до 18 вечора, оскільки поїду голосувати додому до міста Краматорськ. Талон відкріплення з лікарні не брав, а щоб поставили на облік у шпиталі, заяви не писав.

28 жовтня прийшов на свою дільницю №47, передав посвідчення на запрошення і паспорт. То мені відмовили, оскільки я був з міста виписаний, і хто це зробив, мені невідомо. Що ж робити, треба їхати назад. Приїхав о 17 год. 50 хв. Спершу поскандалив, потім дав свій паспорт. Мене у переліку знайшли, але дали лише один бюлетень, оскільки я не належу до цього району у Слов’яногірську. Вдома з дільниці вигнали, а тут не дають проголосувати. А де ж правда, ніхто чітко не сказав.

Нас у шпиталі голосувало десь 150–200 чоловік, і всі робили це по одному бюлетеню. Де ж поділись другі? Їх зарахували до ПР?

М. Я. Азаров каже, що вибори пройшли чесно. Я думаю, що це — очевидна фальсифікація. А тепер уявіть, скільки шпиталів, санаторіїв, учбових закладів в Україні. Людей дома не прийняли, а хіба це вірно — приймати за місцем отримання освіти? Думаю, що ні. А звідки беруться «мертві душі»? Гадаю, що на це здатні лише в ПР.

А скільки прийняли у ВР своїх родичів, знайомих і т. ін.?

Михайло Жужома,
м. Краматорськ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *