8 грудня у Донецькому юридичному інституті МВС України проведено День відкритих дверей з метою ознайомлення абітурієнтів з правилами прийому до Донецького юридичного інституту, організацією навчального процесу, матеріальною базою, перспективою розвитку інституту.

Знайомство з Донецьким юридичним інститутом МВС України для юнаків та дівчат розпочалось із зустрічі з керівництвом навчального закладу, членами приймальної комісії, які докладно розповіли про умови вступу на навчання до інституту, терміни та порядок оформлення документів, умови проведення вступних випробувань, порядок зарахування. Гості інституту змогли поставити запитання науково–педагогічному складу навчального закладу.

Виступили й курсанти та студенти навчального закладу, які поділилися враженнями від навчання в інституті. Завдяки цьому абітурієнти мали можливість ближче познайомитись з навчальним закладом та визначитися з вибором майбутньої професії.

Після виступів керівництва навчального закладу для абітурієнтів, які виявили бажання ознайомитися з навчальною та матеріальною базою інституту, було організовано екскурсії територією інституту. Усі бажаючі мали змогу оглянути виставочні експозиції з життєдіяльності факультетів інституту, виставку вогнепальної зброї та спеціальних засобів, криміналістичної техніки.

Гостями заходу стали співробітники вибухо–технічного підрозділу НДЕКЦ при ГУМВС України в Донецькій області на чолі з заступником начальника відділу вибухо–технічних і пожежо–технічних досліджень полковником міліції Цис Олексієм Івановичем. Вони привезли пересувну вибухо–технічну лабораторію зі спеціальним обладнанням. Абітурієнтам було продемонстровано, як вона працює.

Один з них навіть приміряв вибухо–захисний костюм, пожартувавши, що «хоч він і важкий, але у ньому почуваєшся безпечно».

Кожен бажаючий абітурієнт зміг також постріляти з лазерної зброї у тирі навчального закладу. А також факультет кримінальної міліції продемонстрував прийоми рукопашного бою з використанням спеціальних засобів. Це викликало захват у абітурієнтів та бажання навчатися у Донецькому юридичному інституті.

Гості закладу поділилися враженнями від побаченого і почутого. Абітурієнт Микола Ткачук сказав:

— Атмосфера у навчальному закладі дуже чудова! Вразило спілкування з науково–педагогічним складом інституту, адже викладачі розмовляли з нами, як із майбутніми колегами, цікавилися нашими досягненнями та планами на майбутнє. Дуже сподобалася екскурсія, я вражений тим, що побачив! Для себе вирішив, що 100% стану курсантом Донецького юридичного інституту!

Вікторія Нетяга–Прозора
ДЮІ МВС України

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *