Не тіштеся, що захопили владу.
Підніметься ошуканий народ,
І вже ніщо не стане на заваді.
Щоб вас усіх звести на ешафот.
Як те колись робили гайдамаки
З такими ненажерами, як ви,
І ви не зможете за гроші ні за які
Втекти до Тель–Авіва чи Москви.
Анатолій Данильченко

Духовна убогість державних очільників привела до знищення найвищої цивілізації арійсько–української культури. Через своїх холопів на Банковій Москва душить нас огидною телепродукцією, пресою, адміністративною мовою. На одному зі збіговиськ Росії, де розглядалось питання розширення ареалу російської мови, вигулькнула перша леді: «Границы русского мира проходят по границам употребления русского языка».

То з цього виходить, що кордон російського світу в кабінетах не нашої влади від Президента і до районів, а особливо в Криму і на Південному Сході. А де ж тоді в Україні український світ? А український народ, який покірно сприймає це, є нічим іншим, як слухняним бидлом. І хочу попередити Ю. Муромського, щоб не ліз зі своїми недоречностями на сторінки газети, звинуваючи мене в нелюбові до моєї нації, бо тільки я, як українець, маю право визначати, що для України добре, а що — погано.

Та великий «демократ–українолюб» В. Белінський сказав: «Потрібен не той, хто романтично любить своє, а той, хто люто ненавидить недоліки своєї нації, держави і робить в міру своїх сил все, аби виправити ситуацію».

Все просто, як лом. Але українці — така нація, що догоджує будь–якому зайді, але не знають ці Яреми, що забродам мало одних прав з українцями, вони приїхали панувати над нами, бо одні богообрані, а інші — богоносні.

У боротьбі за свою волю ми не повинні питати у ворожої до українців влади. які методи застосовувати. Поневолений народ, а ми, українці, такими є, має сам вибирати методи боротьби.

Чому в нацистів горіла земля під ногами від вояків УПА, але по всій Україні функціонували лише українські школи, а в Курській і Вороніжській областях, де 2/3 населення — українці, функціонували лише російські? Це — територія Росії, так пояснювали нацисти українцям цих земель, бо вони розуміли, що є атрибути територіального поділу.

А ось азіати–москвини діють по принципу: «Там где наши, там все наше». В інших, що обікрали нас до останньої нитки, все значно простіше. Видумали собі таку релігійну байку, ніби їм сам Бог сказав: «Все в цьому грішному світі має належати вам».

Треба пам’ятати стару істину: «Сильних поважають, слабих зневажають, а рабів і до раю не пускають». Тому поява священників на мітингах — карикатурне оформлення цього дійства. Зверніть увагу на кількість храмів, що існують — всі організовують люті вороги України. То невже вони так занепокоєні, аби ми не вмерли грішниками? Українцю, який б’є поклони, буде легко залізти на шию.

В обох випадках мета досягнута одна і та ж, але різними засобами.

То постає питання, де, коли і як був зчитаний код нашої арійської цивілізації?

Перше — це прийняття християнства, яке розірвало зв’язок поколінь.

Друге — прийняття демократичної форми управління в суспільстві, яке в історичному і політичному розумінні, ще знаходиться у повзунковій групі, особливо ті, що увірвались до влади і плямкають губами, щоб присмоктатись до МВФ чи іншої кримінальної структури.

Останнє зауваження дуже важливе, бо, якби в МВФ керували порядні люди, вони не дали б жодного цента тим злочинцям при владі, які ці кошти розкрадають, а борги дістануться нашим онукам. Нинішня влада не бореться, а віддає все ворогу, як головнокомандувач, що зрадив свою державу і віддає її на поталу.

Демократія виявилася пасткою, а демократи перетворились на демагогів. Що спекулюють на емоціях простих людей. Розуміючи, що ніякого вибору люди зробити не можуть, вони все одно спонукають їх обирати.

Під виглядом прав і свобод демократія створює сприятливі умови для всіх видів влади. Її спосіб руйнування основ соціального життя точно повторює дії ракових клітин, що пожирають організм.

При демократії ніхто не заперечує проблему, але замість її вирішення, починається пристосування під проблему. Тому демократи наполегливо твердять, що всі біди через погані деталі державного механізму, тобто через поганих урядовців–казнокрадів. Але після чергових виборів посилюється корупція, аморальність. На державні установи саме вішати оновлені прейскуранти на хабарі.

Ще Платон колись вважав, що в суспільстві, де більше 5 тисяч чоловік, демократія неминуче перетворюється на плутократію. Найбільша помилка в тому, що люди бачать основне зло не в системі, що генерує шахраїв, а в самих шахраях, в продукті системи.

Мало хто здатен задуматись, що це — творіння системи. Якщо прибрати одних казнокрадів, система породить інших, таких самих. Навіть якщо всі деталі збиткової системи замінити золотими, механізм все одно не працюватиме по–іншому. Люди наче не бачать, що в усіх демократіях проблеми схожі, як близнята.

У всіх вільних країнах знижується народжуваність і моральність, підвищується наркоманія, зростає число збоченців. Сучасні копії Содому і Гоморри. А люди, як зачаровані, ходять по колу порожніх гасел.

Глобалісти підклали суспільству, як пірати на захваленому кораблі, сокиру під компас, і тепер воно пливе в небезпечному напрямку.

Основна маса не може замислитись над цими проблемами, прості люди прагнуть до щастя в заданих рамках. В основі їх бажань завжди лежатиме прагнення вбудуватися в систему. Проста людина не замислюється, чому її дитину вчить «та бачна» школа, її обов’язок — спонукати дитину добре вчитись. А вчителі лише дотримуються злочинних розпоряджень, хоча мали б зламати рамки, гнати в шию всіх тупих інтернаціоналістів і будувати національну державу для українського народу. А в дійсності сталось так, що в новостворену державу в обозі в’їхали всі кадебешники СРСР з нащадками.

Але нам ,українцям, треба викинути на смітник історії дурнів–керівників, які кажуть, що закон прийняли і будуть його далі опрацьовувати. Звернемо увагу, що Україна — точна копія Веймарської республіки 20–30–х рр. у Німеччині. «Версальським договором» роззброєна, вся промисловість знищена. Україну роззброїли конверсією, знищили промисловість, сільське господарство.

Нацисти прийшли до влади за підтримки 95% німців, бо закликали народ підняти національну гідність, поругану переможцями. Це для українців — урок, усе це закладено в наших генах від природи. Треба зробите лише останній крок: усвідомити себе великою нацією Геніїв, Героїв, Прометеїв і Пророків.

За взірець можна взяти Беніто Мусоліні, що, у створеній Гарібальді Італії створив гордого італійця. (Інша справа, куди, на жаль для німців та італійців, були потім повернуті Німеччина та Італія — ми говоримо про те, що націоналізм зробив чудеса з економікою).  Або Франко, що плідно працював на інтереси іспанців. Не те, що угорський юдей Саркозі влаштував національний рейвах у такої високоцивілізованій нації, як французи.

А тепер повернемося до наших лідерів.

Л. Кравчук розтринькав все державне майно і виголосив, що створить таку державу, де росіянину буде краще, ніж у Росії, єврею — в Ізраїлі, не згадав лише про українців, бо, в його розумінні, вони і повинні зробити цей комфорт. Зараз бігає, аби створити якусь смішну Конституцію, бо в нинішній права вищі, ніж у королів. Але чи стерпить це «маленький Вован»? Тут є над чим задуматись.

Кучма заявив, що національна ідея не спрацювала (ніби хтось намагався втілювати її в життя), а українці без ідеї не можуть бути володарями нечуваних багатств, тому все роздали чужинцям.

Ющенко спробував пробити лобом «Стіну плачу», тобто поїхав до Ізраїлю слізно просити, щоб вони визнали Голодомор геноцидом. Що сказати? Дія діоксину явно помітна.

Янукович з цього квартету — найбільш послідовний політик і виконує конкретно волю своїх виборців — лютих ворогів України. А тому знищує все українське і українців.

Інший персонаж, Азаров, питає, що побудувала опозиція і вважає себе великим другом керівника Сінгапуру. Думаю, що цей китаєць відкрутив би їм голови за будівництво архітектурного виродка — Донецького приміського залізничного вокзалу. Навіть козі зрозуміло, що в Донецькому залізничному вокзалі ніколи не було більше 400 транзитних пасажирів. А щоб виправити свою дурість, стали відміняти потяги з Маріуполя, чим створили незручності для великого міста та прилеглих районів. Я вже не кажу про безголовість закупки потягів «Хюндай».

Ще інший персонаж, С. Тігіпко, чим більше катається по закордонах, тим менше бажає реформаторства. Як кажуть наші брати–росіяни: «Не по Сеньке шапка».

Про «табачні» провокації годі й говорити, бо цей ляльковий Мойсей веде українських діток до літературної, історичної, культурної пустелі.

Чи є ще в світі така держава, окрім України, де світогляд залежить від того, яка людина очолює міністерство освіти і культури? Цей п’ятиколонник викорчовує все патріотичне, національне і виховує яничарів і манкуртів. Такий собі «Валуєв ХХІ століття».

Щоб погасити захоплення наведенням порядку у Грузії, крутять кліп по телебаченню, ніби в них посадовці працюють 24 години на добу, з легким натяком: «А нам это надо?».

Про кандидатів у депутати, які вишикувались чередою під купол, взагалі важко щось казати: буде перти Україну вперед московський блазень Ступка, бо зіграв роль українця–поліцая в дійстві, якого не було в природі і в історії. Ще більш цінний кадр, який за його словами, «йде в політику», провештався на заробітках і нагадував про себе в інтерв’ю майже щорічно в газеті «Радянський спорт», де зауважував, що треба об’єднати чемпіонати України і Росії. Такі ж точно посили подавав і Блохін, що за дві депутатські каденції побував під куполом двічі, коли складав присягу. Та й тренер з нього кепський, бо на «Евро–2012» повністю ми «облажались». От які державники будуть «кувати» долю нації.

Комуністи витягли нафталінові гасла: «Фабрики — рабочим, землю — крестьянам, деньги — большевику и хрен — мужику», «Вернем страну народу».

Десь 90% кандидатів в депутати, немов діти біля ялинки: їм має бути дарунок, і все, бо 24 серпня біля пам’ятника Шевченку, де зібрались патріотично налаштовані українці, деякі кандидати звертались до них російською мовою. І в тих, до кого вони звертались, мало виникнути декілька зауважень.

1. Це зневага до українців?

2. Вони мали довести своїм виборцям, що знають державну мову.

3. Як сказав Шушкевич, навіть сіренька посередність може опанувати три мови і вільно ними спілкуватись, тобто вони довели, що інтелектуально нижчі за «сіреньку посередність». Звідси такий правовий нігілізм. Продемонстрований нинішнім нардепом Касьянюком. Який на зауваження ведучої телеканалу «Донбас», що при затверджені «мовного закону» в залі було лише 46 нардепів, відповів цинічно: «Тоді всі 370 законів, прийнятих за останні два роки, затверджені за відсутності кворуму. Давайте їх анулюємо».

У країні виникли дві ворогуючі сторони, які діаметрально протилежні у своїй оцінці подій. Але ж Донецьк і Тернопіль знаходяться не у двох ворогуючих державах, а в одній. Тоді це повинно вважатися ознакою державної шизофренії в складній формі.

Шизофренічне роздвоєння особи на державному рівні виникає у випадку, коли в містах однієї держави співіснують дві цивілізації. Понад 500 років дві частини України знаходяться під впливом різних цивілізацій. Хоча Річ Посполита не була ідеальним місцем для життя, це була інша цивілізація, шляхетніша, ніж Московське царство. Південь і Схід ніколи не жили поза межами Росії і СРСР.

Найкращий знавець Московії у XVI ст., Сигізмунд Герберштейн, дипломат дому Габсбургів, описав московітів так: «Цей народ знаходить більше задоволення в рабстві, ніж у свободі». Ця фраза стала тавром для визначення суті політичної культури Росії на віки вперед. Наразі вона ще більш актуальна для тих, хто хоче дослідити ментальність зрусифікованих рабів.

І останнє. Естонці та фіни — вихідці з одного з росіянами кореню, але їх культури на порядок вищі, бо вони долучились до російської цивілізації, а росіяни лише одежу носять європейську, душа ж — азійська.

Наша трагедія в тому, що Росія близько, а Бог далеко, і зв’язок українців з ним «закирилили».

Антон Талимончук,
м. Донецьк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *