Дурні злочинці і злочинні дурні

31.05.2012 21:43:12

Таку характеристику, і то узагальнюючу, дав всім комуністам відомий російський письменник. А згадав я про це, коли 10.04.2012 року слухав сесію Верховної Ради України, де головний комуноїд, керівник відповідної фракції, проштовхував законопроект «Про заборону пропаганди фашизму», а коли законопроект відхилили, то пообіцяв, що на наступній сесії він знову буде морочити голову своїм колегам цими дурницями. Дійшло до того, що посилався на якісь заклики ООН. По–перше, це нагадує випадок, коли вбивця–грабіжник шельмує, переслідує кишенькового злодія, який тихенько витягнув гаманець, що жертва навіть не відчула, а мав би, якщо не вбити, то покалічити, аби нагнати страху на три майбутніх покоління!

То чому ж тоді СРСР не звертав уваги на заклики ООН і не виконував жодної вимоги цієї, правда, такої потворної організації??? Чому особу, яка знайомилась з «Декларацією прав людини», а тим більше якщо давала можливість зробити це іншим, ув’язнювали до 6 років? Хоча вона була ратифікована в СРСР. В ті зловісні дні ООН називали «організація обділених націй», а блатняки використовували більш веселу розшифровку. Ну, що це за організація коли 170 делегацій «за», а Чуркін каже, як поляк в сеймі «не позволям», тобто «вето»? В іншому випадку Сміт, чи Джексон закомизився, чи Хуань–тао. А коли в 1975 році затвердили резолюцію, що Ізраїль агресор і расист №1, то ті відповіли, що вони клали на неї, тому що вона не кошерна. Так що, тов. Симоненко, посилатись на цей балаган ООН і смішно, і грішно. Як відомо, джерелом, що породжує такі течії як фашизм, нацизм, комунізм, сіонізм являється «мундіалізм». Нацизм, який грубо демонстрував свою жорстокість, зійшов з історичної арени. Комунізм уник покарання за свої найжорстокіші в історії людства злочини, поки що запаскуджує людське середовище, як лайно ополонку, сіонізм, який діє в підпіллі, найбільша у нинішній час загроза людству. Оскаженілі атаки на фашизм проводять апологети глобалізму і їх підголосок Симоненко, всіляко стримуючи вихід на політичну і історичну арену достойного суперника, захисника національних інтересів кожного племені на його самобутність і неподільне право на його прабатьківську землю.

Зважаючи на те, що в державі знищена вся правова система, особливо за останні два роки, і в повітрі запахло грозою, комуністи, як хижаки, першими відчули запах крові і почали вимагати введення смертної кари, а так і недалеко до масових розстрілів.

І жевріє в них надія, що до 95–ї річниці «Жовтневого заколоту» вони розстріляють 95 тисяч українців, як це зробили в 1937 році: в Сандормосі розстріляли 20 тисяч переважно українців для відзначення 20–ї річниці цього монстра СРСР. І на втіху старим котам–маразматикам виводили б дитячі голоси: «Мы на гибель всем буржуям мировой пожар раздуем». Відвідавши такий хор у Москві, учасник війни в Іспанії Дж. Уорел вийшов з компартії, тому що вона сатанинська, не жаліє і калічить дитячі души, з яких потім виростуть зомбі, що і повністю підтвердилось часом. Раніше носився тов. Симоненко з законопроектом, закамуфльованим під назвою «Заборонити зневажливе ставлення до ветеранів війни», тобто до всього радянського. Зважаючи на те, що окопників на день визволення залишилось обмаль, то від нас вимагають вшановування катів, але у всі часи, у всіх народів катів не засвічували, вони виконували свою роботу в масках, як зараз беркути, соколи, грифони та інші хижі створіння. А якщо про їхнє ремесло здогадувались, то їм ніхто ніколи не подавав руки і не запрошував до себе у гості. А ось що написав в своєму романі «Архіпелаг ГУЛАГ» О. Солженіцин. Пишу дослівно, мовою оригіналу: «…Когда–нибудь наши потомки, назовут несколько наших поколений — поколениями слюнтяев, придурков, сперва мы покорно позволили избивать нас миллионами, потом еще и заботливо холили убийц в их благополучной старости…Не показывая, даже не порицая злодеев, мы тем самым из под новых поколений вырываем всякие основы справедливости…От того–то они равнодушные растут, не из–за слабости воспитательной работы».

На одному із огидних теле–шоу, де українець таке рідкісне явище, як індіанець у США, Симоненко закинули, що комуністи вбили в десятки разів більше своїх людей, ніж чужинці нацисти, і відповідь була більш ніж цинічною, що «комуністи робили це більш гуманно».

Та заради справедливості треба сказати, що чемпіонами по цинізму за останні два роки є не комуністи, які з часом, з огляду на вибори не підтримують антилюдські проекти законів, то «Антинародна партія» завжди дає свої 20 голосів, хоча в залі від партії знаходиться лише один Литвин. Але наразі лідер партії на гачку, і тут вже не про майбутні вибори треба думати. На вимогу журналістів, аби кожний депутат голосував особисто, депутат Хомутинник весело, без суму сказав: «Нинішні депутати інакше не зможуть, ми перейшли рубікон моралі і останній поріг деградації».

Тоді треба згадати ідеальний вислів В. І. Леніна: «Нельзя построить новое общество, не уничтожив корни старой системы».

Антон ТАЛИМОНЧУК,
м. Донецьк